Hakkımızda

VİZYONUMUZ, MİSYONUMUZ; 

          Kuruluş amacımız sürücü eğitimi alanında, yenilik, kalite ve hizmet sunumu açısından Uzmanlar Motorlu Taşıt Sürücü Kursu, kursiyerlerinin teorik ve pratik eğitim alanlarında da her türlü ihtiyaçlarına, çözümler üreterek cevap vermek  ve bu sayede personelimizin çalışmaktan gurur  duyduğu, Türkiye’nin seçkin sürücü kursları arasında yer almaktır .

          Kursumuz, ülkemizde sürücü hatalarından kaynaklanan ve her gün onlarca can ve mal kayıplarına neden olan trafik kazalarının önlenmesi veya en az düzeye indirilmesi için ülke çapında yapılan çalışmalara, verdiği kaliteli eğitim ile katkıda bulunmaktadır.  Kursumuz bu nedenle  “Bilinçli Sürücü” yetiştirmeye özel bir önem vermekte ve bu uğurda gayret sarf etmektedir. 

 

 

Kursumuz, Karayolları ve Trafik kanununda belirtilen ( A,A1, A2, B, BE,B OTOMATİK,C1.C,CE,D,D1) sınıflarında sürücü serrtifikası vermektedir. Kursumuzda teorik dersler, modern sınıflarımızda, görsel ve eğitsel eğitim araçları ile ve her biri kendi branşında uzman, profesyonel eğitim kadrosu tarafından sürdürülmektedir.  Hafta içi kurslarının teorik ders programları da akşam programı olarak uygulanmaktadır.  Teorik ders proğramını bitiren kursiyerlerimiz similatör eğitiminin ardından direksiyon eğitim proğramına alınmaktadır. Direksiyon eğitimleri, her türlü sürüş kolaylığı sağlayan, son model araçlarla usta direksiyonöğretmenlerince verilmektedir.  Direksiyon eğitiminde amaç, her kursiyerin, akan  trafik içerisinde rahatlıkla ve zorlanmadan araç kullanabilecek seviyeye gelmesine yardımcı olmaktır.